Zmień swoje życie

Na początku wydaje Ci się, że aktywność fizyczna to tylko sposób na odchudzanie. Z czasem zrozumiesz, że to część Twojej codzienności.


Jeśli czujesz, że to jest właśnie Twój czas i wszystkie inne metody zawiodły czas spróbować treningu ciała połączonego z treningiem własnego umysłu. Gotowa jesteś na prawdziwe zmiany?

Chcesz poczuć się dobrze w swoim ciele?

Raz na zawsze przezwyciężyć uczucie porażki i klęski związanej z odchudzaniem? Pragniesz czuć się szczęśliwa w swoim ciele? Akceptować je, a nawet pokochać?Jeśli chcesz raz na zawsze pożegnać się z tymi odczuciami nadszedł czas, abyś wybrała jeden z przygotowanych przeze mnie warsztatów online. Sprawdzając na sobie wiele różnych metod, jako wykwalifikowany trener personalny i instruktor fitness przygotowałam dla Ciebie warsztaty, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone rezultaty. Kiedy głęboko w Twojej głowie zakorzenione są blokady i przekonania na temat siebie i własnego ciała, nie wystarczy godzinny trening i właściwie zbilansowana dieta. Potrzebujesz zmian na poziomie przekonań i nawyków, które są podstawą do zmiany w Twoim ciele. Warsztaty są przygotowane tak, abyś mogła pracować indywidualnie we własnym tempie. Sama decydujesz, czy ćwiczysz w domu, czy w klubie fitness.


Aniu treningi z Tobą dają mi każdego dnia nową energię do życia. Każdy poranek zaczynam ćwiczeniami z Tobą i uwielbiam z Tobą trenować.

Jola

Ania, ja schudłam 10 kg!!! Sama nie mogę w to uwierzyć. Już myślałam że jako mama, szalejące hormony nigdy nie zejdę poniżej 60 kg.

Aga

Ania uwielbiam te ćwiczenia. Jest moc

Marta