Ania uwielbiam te ćwiczenia. Jest moc

Marta

Ania, ja schudłam 10 kg!!! Sama nie mogę w to uwierzyć. Już myślałam że jako mama, szalejące hormony nigdy nie zejdę poniżej 60 kg.

Aga

Aniu treningi z Tobą dają mi każdego dnia nową energię do życia. Każdy poranek zaczynam ćwiczeniami z Tobą i uwielbiam z Tobą trenować.

Jola

Dziewczyny! Podzielę się z Wami tym co dla mnie najistotniejsze. Jestem mamą, „siedzę” w domu i mimo ogromnej wydawało by się ilości czasu wolnego mam problemu z organizacją. Od kilku dni zaczynam dzień od 10 minutowego treningu Ani „na dobry początek” – rano to 10 minut to jest maks co mogę wygospodarować, bo zaraz synek…

Marta

Dzięki treningom z Anią zobaczyłam, jaką przyjemność i frajdę może sprawiać aktywność fizyczna. Z początku myślałam tylko o tym, żeby się odchudzić po ciąży teraz wiem, ze aktywność fizyczna jest częścią mojego życia i codziennym nawykiem zupełnie jak mycie zębów. Będąc ostatnio w delegaci zabrałam ze sobą buty do biegania ( co jeszcze rok temu…

Magda – trenuje od 10 miesięcy

Aniu DZIĘKUJEMY! za motywację, za cenne rady, za wskazówki, za naprowadzenie na „zdrową” drogę, za nagradzanie i ciepłe słowo! 🙂 Sukcesów i spełniania marzeń!

Marta