Witaj, w moim holistycznym świecie

Codzienna dawka motywacji dla kobiet, które dbają o swój wygląd

Dobowa motywacja do ruchu i codzienne treningi wideo online

Holistyczny fitess

Czym jest holistyczny fitness z pozytywną siłą fitnessu?

Jako trener personalny zawsze marzyłam o stworzeniu przestrzeni dla kobiet, w której każda kobieta będzie czuła się swobodnie i komfortowo. Chciałam stworzyć społeczność kobiet, które się wspierają i obdarowują szacunkiem. Ponad 4 lata temu powstało z moim udziałem takie stacjonarne miejsce i czułam niesamowitą radość widząc jak kobiety z wielką przyjemnością uczestniczyły w moich zajęciach nawet codziennie.

Jednak stacjonarny klub fitness ma swoje granice. Nie każda kobieta mogła do mnie przyjechać. Odległość stała się barierą nie do przejścia. Klub miał też swoje ograniczenia w ilości członkostw, godzin zajęć oraz ja nie mogłam się sklonować i wszystkim kobietom poświęcić czas. 

A internet daje nieograniczone możliwości i mogę prowadzić  wszystko online i pomagać jeszcze większej grupie kobiet. 

I czuje niesamowitą ekscytację tworząc to miejsce razem z Tobą. Nie ogranicza nas odległość, czas ani liczba osób.  Każda kobieta może dołączyć i razem ze mną zmieniać swoje ciało.

To co będzie nas odróżniać od innych onlinowych platform, aplikacji, to to, że ja będę w niej i będę Cię prowadzićZero automatyzacji. Możesz aktywnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach, zadawać pytania i czuć się jak w stacjonarnym klubie fitness. ALE TO NIE WSZYSTKO…

Holistyczny Fitness to kompleksowa opieka dla Twojego ciała czyli wparcie w zakresie pielęgnacji, akceptacji i szacunku do swojego ciała. Czeka Cię mnóstwo nowych informacji na temat odżywiania, trenowania oraz mentalnego postrzegania siebie. Pozytywna Siła Fitnessu rozwija się o nowe miejsc

Dołącz do grona kobiet, które lubią siebie

Co gwarantuje Ci członkostwo w Holistycznym Fitnessie?

0
Kursów
0
Zadowolonych uczestniczek
0
Godzin doświadczenia

Wybierz jeden z pakietów

Co gwarantuje Ci członkostwo w Holistycznym Fitnessie?

Zamiast wiecznie odkładać swoje ciało na kiedyś...

…zajmij się nim dzisiaj! 

Postaw na siebie i poczuj się szczęśliwa w swoim ciele. 

Dlaczego akurat ja Ci pomogę?

Bo doskonale Cię rozumiem. Wiem jak to jest.