Na początku wydaje Ci się, że aktywność fizyczna to tylko sposób na odchudzanie. Z czasem zrozumiesz, że to część Twojej codzienności.

Jeśli czujesz, że wszystkie metody zawiodły czas spróbować treningu ciała połączonego z treningiem własnego umysłu czyli holistyczny fitness. Sprawdź sama i zobacz jak można zmienić swoje ciało zmieniając swoje myśli i nastawienie.

Chcesz poczuć się dobrze w swoim ciele?

Czy raz na zawsze przezwyciężyć uczucie porażki i klęski związanej z odchudzaniem? Pragniesz czuć się szczęśliwa w swoim ciele? Akceptować je, a nawet pokochać?Jeśli chcesz  pożegnać się z tymi odczuciami nadszedł czas, abyś wybrała jeden z przygotowanych przeze mnie warsztatów online. Sprawdzając na sobie wiele różnych metod, jako wykwalifikowany trener personalny i instruktor fitness przygotowałam dla Ciebie warsztaty, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone rezultaty. Kiedy głęboko w Twojej głowie zakorzenione są blokady i przekonania na temat siebie i własnego ciała, nie wystarczy godzinny trening i właściwie zbilansowana dieta. Potrzebujesz zmian na poziomie przekonań i nawyków, które są podstawą do zmiany w Twoim ciele. Warsztaty są przygotowane tak, abyś mogła pracować indywidualnie we własnym tempie. Sama decydujesz, czy ćwiczysz w domu, czy w klubie fitness.